Atvirieji mokymai vasarį!

Atvirieji mokymai vasarį!

ATVIRIEJI mokymai vasarį.

Kviečiame virtualiai pasiZoom’inti kartu su skirtingų patirčių turinčiais! Pažadu, – bus interaktyvu ✔️

2021 02 24 ✅ Asmeninė lyderystė: kaip atpažinti, stiprinti ir panaudoti savo savybes DABAR? (Labai tinka, kai turi daug atsakomybių, visi kalba, ką darai gerai, o tu vis tiek abejoji. Arba svarstai, na KUR čia tos mano stiprybės ir ką su silpnybėmis daryti? Ar nori suprasti – čia tu lyderis(-ė) ar ne ir ką tau tai reiškia? Labiau suprasti save!)

2021 02 23 ✅ Laiko planavimas ir valdymas. (Tinka, kai atrodo, kad turi visą gyvenimo laiką, bet vis tiek nespėji. Ir nebežinai, kas čia tie prioritetai. Ką daryt?)

2021 02 22 ✅ Sudėtingų situacijų valdymas. (Dažniausiai gauti atsiliepimai – kad daug ką galima paprasčiau/praktiškiau)

Registruokitės patys, registruokite savo darbuotojus partnerių puslapyje: ▶️ https://manager.lt/category/mokymai/

 

Atsiliepimai:

Su Giedre bendradarbiavome mokymų projektuose, skirtuose praktiniam darbui su komandoms. Atsiliepimai po mokymų buvo nuostabūs, kai net gamybos vadovas užsiminė, jog vertėjo visą komandą pasiimti į mokymus. Susipažinusi su Giedre, pajutau nuoširdų žmogišką norą dalintis, supratau, kad visad gausiu geriausią įmanomą rezultatą. Jos vedamos programos lanksčiai pritaikytos būtent pagal mūsų poreikius. Dalyvius ji saugo, stengiasi įtraukti vadovus, bet tuo pačiu ne nuolaidžiauja, verčia paplušėti taip, kad gautas įžvalgas jie atsimena ilgam. Nuoširdžiai rekomenduoju Giedrę kaip patyrusią HR ekspertę ir kaip kolegę koučerę.

Irena Pupinienė, consultant, HR partner at HR EXPERTS
⭐⭐⭐⭐⭐

Kad ir kaip banaliai beskambėtų, bet tam, kad galėtume kokybiškai vadovauti kitiems, dirbti su kitais, visų pirma turime pradėti dirbti su savimi. Po mokymų ir koučingo sesijų pradėjau vadovautis posakiu: “būk tuo pokyčiu, kurį nori matyti Pasaulyje (M. Gandi)”. Kažkodėl po sesijų atsiranda ramybė, ryžtas, motyvacija, daugiau alternatyvų bei galimybių. Tad tik geriausi atsiliepimai: Giedrė puiki lektorė, gebanti suvaldyti grupę visiškai skirtingų (statusų, nuostatų, charakterių, įsitikinimų ir pan.) asmenų, sukurti teigiamą ir visiems priimtiną mikroklimatą bei savo “bagaže” turinti daugybę skirtingų koučingo “įrankių”, kuriuos kartais tenka panaudoti ne pagal planą, o pagal grupėje esančią situaciją. Tad tikra savo srities profesionalė. Rekomenduoju.

Ineta Vasiliauskienė, Marketingo projektų vadovė
⭐⭐⭐⭐⭐